سیم زیکزاگ

سیم زیکزاگ

سیم زیکزاگ

2205 انتخاب طلایی برای ارتقاء فولاد

دو ستون شستشو فولاد ضد زنگ

دوبلکس 2205 به طول 12 متر در یک پروژه جایگزینی در معادن طلای تلفیقی Kalgoorlie در غرب استرالیا نصب شده اند.

از ستون های شستشو در فرآیند متتالورژی استخراج طلا از کربن استفاده می شود.

کربن آغشته به طلا به طور داغ با سیانید سوز آور در ستون های شستشو شسته می شود تا طلا را از کربن حل کند. محلول طلا در حالی که کربن بی ثمر در ستونها باقی می ماند دور می شود و برای استفاده مجدد از آن خارج می شود.

ستون ها دمای 140 درجه سانتیگراد را نگه داشته و تحت فشار 550 کیلوپاسکال (KPa) کار می کنند.

ستونهای قبلی ، ساخته شده از فولاد ضد زنگ درجه 304 ، به دلیل خوردگی گودال ناشی از کلریدهای حمل شده در آب فرایند ، همراه با خوردگی فرسایش در سطح داخلی ، شروع به خرابی کردند. این مخازن برای مدت پنج سال در خدمت بودند.

تهیه کننده فولاد ضد زنگ

عضو ASSDA Sandvik استرالیا ، با یک مشاور همکاری کرد تا یک درجه مناسب تر از فولاد ضد زنگ برای پیدا کردن کار پیدا کند

2205 به دلیل توانایی مقاومت در برابر حمله کلرید ، مقاومت بالاتری را انتخاب کرد. این درجه همچنین نسبت به درجه 304 سختی را بهبود بخشیده است ، در نتیجه مقاومت بهتری در برابر فرسایش کربن فعال ایجاد می کند.

آدریان روول ، مهندس مکانیک معادن طلا تلفیقی Kalgoorlie ، گفت: تغییر درجه برای تلاش برای اطمینان از ستون های ماندگاری معدن انجام شده است.

آقای روول گفت: "این کارخانه برای 15 تا 20 سال دیگر برنامه ریزی شده است." "با جابجایی به 2205 پیش بینی می کنیم که ستون ها آنقدر طولانی بمانند."

ساخته شده توسط عضو ASSDA خدمات تخصصی مهندسی (WA) Pty Ltd ، ستون ها از 2205 فولاد ضد زنگ دوبلکس ساخته شده اند
صفحه 8 میلی متر ، که موجب صرفه جویی در وزن قابل توجهی نسبت به کشتی اصلی 10 میلی متر درجه 304 شد. ستونها به AS 1210 کلاس 28 مخازن تحت فشار با حداکثر دمای طراحی 150 درجه سانتیگراد ساخته شدند.

هر ستون شستشو به طول 12.4 متر ، قطر 1.7 متر و به صورت عمودی قرار دارد.

فولاد ضد زنگ برای گسترش

و ارتقاء امکانات در شراب سازی Cape Clairault در منطقه رودخانه مارگارت غربی استرالیا استفاده شده است.

این پروژه شامل نصب چهار دستگاه تخمیر قیف شراب قرمز 5 هزار لیتری ، چهار مخزن ذخیره 1200 لیتری و یک مخزن ذخیره شراب سفید 4 هزار و 500 لیتری و به روزرسانی 15 مخزن موجود با ظرفیت 1 000 تا 12 000 لیتر است.

هر قیف از کف شیب دار 20 درجه برخوردار است تا امکان تخلیه کامل پس از سرویس فراهم شود. این طرح نیاز به تمیز کردن دستی را کاهش می دهد ، یک عمل بالقوه خطرناک به دلیل ایجاد دی اکسید کربن در فضای مخزن محصور.

مخازن ذخیره شراب سفید دارای یک مخروط پایین ، همچنین برای زهکشی ، و یک سیستم گرمایش / سرمایش قابل کنترل با دو قطعه ساخته شده از ورق حفره با فشار بالا از فولاد ضد زنگ درجه 316 ساخته شده است. اگر مخزن فقط نیمی از آن پر باشد ، تبرید فقط از طریق صفحه حفره پایین قابل پمپ است.

بشقاب حفره ، ساخته شده توسط عضو AScraft محصولات Simcraft محصولات همچنین برای توزیع بیشتر آب نمک خنک کننده ، دارای نورهای خارج از مرکز است.

برای تبدیل مخازن موجود شراب سازی از انبار به تخمیر ، صفحه حفره ای با فشار بالا و کاوشگر دما برای تثبیت سرما اضافه می شود ، در حالی که یکی از مخزن های 5000 لیتری به یک قیف تخمیر تبدیل می شد.

مخازن از جنس استیل ضد زنگ درجه 316 در سیم پیچ ساخته و به روزرسانی شده اند ، و تمام اسیدهای جوشکاری شده با پولیش پس از ساخت تمیز می شوند تا از مقاومت در برابر خوردگی بیشتر اطمینان حاصل شود.

مخازن در بخشهایی ساخته شده و سپس به هم می پیوندند ، یکی در بالای دیگری جمع می شود. از جوش های پلاگین برای کاهش خطر ترک خوردگی در نقاط تماس و برای بهبود مقاومت در برابر خوردگی استفاده شد.

محصولات Simcraft همه ساخت این پروژه را به عهده گرفت. اجزای استنلس استیل و فولاد ضد زنگ مخازن توسط عضو ASSDA تهیه شد


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


تاریخ : ۹ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۱:۱۶ | نویسنده : zigzagwire | نظرات (0)نظرات (0)
[ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By ttblog.ir:.