سیم زیکزاگ

سیم زیکزاگ

سیم زیکزاگ

بازار فولاد جهان

کمیسیون اتحادیه اروپا خواستار کمک اقتصادی است
 

روزگاری مدیران گروه Thyssen Krupp با احترام به عنوان "Ruhrbarone" خوانده می شدند. آنها در سراسر جهان به پروازهای شرکتی پرواز کردند و روسای دولتها را برای شکار در مناطق جنگلی این شرکت دعوت کردند. امروز ، از طرف دیگر ، این شرکت خود را در زمینه اداری صرفه جویی می کند و سیاستمداران عالی رتبه بیشتر برای بحث در مورد بحران ، از این گروه بازدید می کنند.

کاملاً واضح است که روزهایی که Thyssen-Krupp یکی از وزنه های سنگین چشم انداز صنعتی آلمان به پایان رسیده است.

این باعث تغییر استراتژی جدید مدیرعامل مارتینا مرز برای تمرکز شرکت بر روی تجارت مواد و جدا کردن خود از آسانسورها ، قطعات و ساخت کارخانه ها نمی شود.
در مقابل ، از بین رفتن اهمیت به دلیل کارآمدتر شدن گروه احتمالاً بیشتر می شود. حتی اگر درآمد حاصل از فروش گسترده مشاغل فن آوری به شکاف های اصلی در سرمایه شرکت گروه نزدیک باشد ، دو بخش در بخش هایی قرار دارند که در بحران عمیق ساختاری قرار دارند.

این که آیا آنها در یک اتحاد و بدون قطعه آسانسور با بازده بالا ، که ارزش آنها تا 18 میلیارد یورو تخمین زده می شود ، حتی زنده مانده اند ، در ستارگان حضور دارند.

زیرا تولید کنندگان فولاد در سراسر جهان از ظرفیت های گسترده ای رنج می برند. از طرف دیگر تجارت مواد حتی در سالهای خوب به نتایج بسیار ناچیزی می رسد. حتی اگر ثبات هر دو مشاغل زیر چتر Thyssen-Krupp امکان پذیر باشد ، رشد ارگانیک در سالهای آینده بعید است. این بدان معنی است که در پایان ، گروه روح فقط باید آن را بخرد یا آن را بخرد.

کدام یک از این دو نقش روورکانزرن را اشغال خواهد کرد ، با قاطعیت تصمیم می گیرد که مدیرعامل Merz چه قیمتی می تواند برای قطعات شرکت برای فروش بدست آورد - و چه اتفاقی با پول می افتد. به عنوان مثال اگر فروش یک بخش تجاری مشمول نوشتن زیاد باشد زیرا ارزش فروش نهایی زیر ارزش ترازنامه است ، پولی برای سرمایه گذاری در تجارت فولاد وجود ندارد.

اما حتی در مطلوب ترین حالت ، تیسن-کروپ احتمالاً هرگز به دلیل آینده نامشخص تولید فولاد اروپا ، راه بازگشت به قدرت قدیمی خود را پیدا نخواهد کرد. نزول شرکت از Dax از چند هفته پیش تاکنون فقط منطقی بود. در گذشته نگر ، خروج نشانگر آغاز فصل جدید در تاریخ بیش از 200 سال یک نماد صنعتی است. این فصل نزول است.

اطلاعات بیشتر: تیسن-کروپ با یکی از بزرگترین آشفتگی های تاریخ خود روبرو است: شرکت هلدینگ به طور چشمگیری دو بخش را پس انداز می کند. هر کارمند سوم تحت تأثیر تبدیل قرار دارد.


منطقه یورو برای جلوگیری از یک دوره طولانی از رشد کم ، به کمک اقتصادی احتیاطی احتیاج دارد. همانطور که از مقاله تهیه شده برای تهیه جلسه بعدی وزرای دارایی اتحادیه اروپا ، به ویژه کشورهای ثروتمند مانند آلمان یا هلند ، باید نقش خود را ایفا کنند. این همچنین در مورد تأمین امنیت زیرساخت ها ، که پوسیدگی آن در طولانی مدت تأثیر می گذارد ، صدق می کند. (FAZ و Börsen-Zeitung 08.10.19)

تمرکز خود را بر تولید فولاد کم انتشار بگذارید


در سخنرانی های سال جاری میلادی متولورژی متالورژی TU Clausthal ، پویایی نوآوری بالای صنعت فولاد و فلز دوباره مشخص شد. در زمینه استراتژی های استفاده و جلوگیری از CO2 ، علاقه روز افزون کاربران فولاد صنعتی به فولاد سبز برجسته شده است. (پیک هرز 04.10.19)

فولاد حاضر


سار گرینز خواستار حمایت اتحادیه اروپا از صنعت فولاد است
پس از نامه توبیاس هانس ، نخست وزیر سارلند به صدراعظم آنگلا مرکل در حمایت از صنعت فولاد ، مارکوس ترسل ، رئیس منطقه ای گرونن در سارلند ، سخنان موافق خود را بیان کرده است. او اتحادیه اروپا را وظیفه می داند و خواستار یک استراتژی اروپایی برای آینده با توجه به علل بین المللی بحران در صنعت فولاد است. تنها اروپا می تواند یک زمین level بازی را تضمین کند و به طور مؤثر از «قیمت و اکوپانسیون اقتصادی» جلوگیری کند. (روزنامه Saarbrücker 05.10.19)


دولت فدرال برای یک راه حل منصفانه در جنگ تجاری
با توجه به تشدید قریب الوقوع درگیری های تجاری اتحادیه اروپا با ایالات متحده ، دولت آلمان همچنان به دنبال راه حل دوستانه است. آنها همانطور که سخنگوی دولت اشتفن سیبرت گفت ، آنها با بروکسل از نزدیک موافق هستند. کمیسر تجارت اتحادیه اروپا سسیلیا مالمستروم بارها و بارها اعلام آمادگی برای مذاکره کرده است. هفته گذشته ، سازمان تجارت جهانی (WTO) به دلیل قانونی بودن یارانه های قبلی ایرباس تعرفه های آمریکا را به ارزش 7.5 میلیارد یورو اعلام کرد. (Börsen-Zeitung 05.10.19)


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


تاریخ : ۱۷ مهر ۱۳۹۸ | ۰۲:۳۳:۱۱ | نویسنده : zigzagwire | نظرات (0)نظرات (0)
[ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By ttblog.ir:.